Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów zawodowych

Ośrodek Szkolenia ATEST jest firmą z długoletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń zawodowych na rynku. Realizujemy kursy i szkolenia zawodowe, które umożliwiają podniesienie kwalifikacji, zdobycie nowego zawodu oraz uzyskanie uprawnień.

Posiadamy wymagane uprawnienia

Ośrodek Szkolenia ATEST posiada wpis do rejestru przedsiębiorstw prowadzących szkolenia dla osób przewożących materiały niebezpieczne podpisany przez Marszałka województwa mazowieckiego. Zaświadczenie o wpisie do instytucji szkoleniowych wydane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie nr 2.14/00094/2009, który upoważnia nasz Ośrodek do przeprowadzania szkoleń finansowych z Funduszy Unijnych oraz szkolić osoby skierowane przez Urząd Pracy.

Szkolimy na najwyższym poziomie – potwierdzają to kursanci

Naszym głównym celem jest dostarczanie naszym klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Nasz Ośrodek tworzą wykładowcy, instruktorzy z wieloletnią praktyką oraz inne osoby, które dbają o jakość kształcenia i zadowolenie uczestników w naszym Ośrodku. Według przeprowadzonych przez nas ankiet aż 99% uczestników naszych kursów zdecydowanie poleciłoby je innym osobom.

Prowadzimy prestiżowe szkolenia

Potwierdzeniem naszych umiejętności jest przeprowadzanie szkoleń w największych i prestiżowych firmach, fundacjach oraz przeprowadzanie szkoleń na zlecenie urzędów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do nas!

Zapraszamy Państwa do naszego biura w Warszawie al. Jana Pawła II 69 pok. 23 (Zespół Szkół Samochodowych). Szkolenia dla grup zorganizowanych oraz firm jesteśmy w stanie przeprowadzić na terenie całej Polski

E-mail: biuro@atest.edu.pl | Tel.: 22 225-00-31