Dlaczego warto wykonać kurs na wózki widłowe?

W życiu zawodowym zdarza się wiele sytuacji, które wymagają doszkolenia się, przekwalifikowania czy nauczenia nowej umiejętności. Wraz z uprawnieniami rosną kwalifikacje, a co za tym idzie, także perspektywy. Kurs na wózki widłowe jest jednym z najczęściej wybieranych szkoleń zawodowych, a przynajmniej klika razy do roku (głównie przed sezonami świątecznymi, gdy klienci sklepów robią o wiele więcej zakupów) liczba ofert dla pracowników posiadających takie uprawnienia bardzo wzrasta.

 

Kiedy kurs może się przydać?

Posiadanie certyfikatu uprawniającego do obsługi wózków widłowych przydaje się szczególnie podczas szukania pracy dodatkowej lub po to, by podnieść swoje kwalifikacje oraz zarobki w stałym miejscu zatrudnienia. Praca w magazynach czy na halach wymaga obsługi tego typu urządzeń – zdobycie uprawnień pozwala pracownikowi wykonywać nowe obowiązki, często z satysfakcjonującą płacą.

 

Gdzie i w jakiej cenie można zrobić kurs?

Kurs na wózki widłowe to potoczna nazwa na wiele różnych rodzajów szkoleń. Przede wszystkim, istnieją aż trzy rodzaje takich uprawnień, w zależności od typu obsługiwanych urządzeń. Kurs trwa zwykle do kilku tygodni (w zależności od tego, jaki się wybiera), a zakończony jest egzaminem. Warto poświęcić czas na znalezienie centrum szkoleń, które prowadzi kursy rzetelnie i z wszelkimi koniecznymi zezwoleniami, dysponuje dobrym sprzętem, kompetentnymi instruktorami oraz proponuje kursantom wiele godzin praktyki przed egzaminem.

 

Czy warto inwestować?

Zapotrzebowanie na magazynierów po kursie na wózki widłowe praktycznie nie słabnie – zawsze istnieje możliwość zdobycia tego typu pracy, na stałe lub jako sposób na podreperowanie budżetu. Sam kurs nie jest drogi w porównaniu z zyskami, jakie przynosi – w jego koszt należy wliczyć także wykonanie niezbędnych badań lekarskich. Z pewnością dla każdego, kto pracuje na halach czy w magazynach zrobienie kursu na wózki widłowe będzie wiązało się z wymiernym zyskiem.

 

Dlaczego warto wybrać nasz kurs?

Kurs na wózki widłowe jezdniowe pozwala uczestnikom na uzyskanie uprawnień. Przygotowuje on kursantów do bezpiecznego i profesjonalnego podjęcia pracy jako operator wózków jezdniowych oraz umożliwia poszerzenie swoich kwalifikacji zawodowych. Program naszego kursy jest zgodny z wytycznymi akademii UDT i zgodnie z nim jest możliwość wydania uprawnień unijnych w językach:

• polskim
• angielskim
• niemieckim

Dużym atutem kursów w firmie Atest są zajęcia prowadzone indywidualnie, co pozwala na lepsze przyswajanie wiedzy oraz ustalenie dogodnych terminów szkoleń. Dotyczy to także kursu na wózki widłowe.

Warunki przyjęcia na nasz kurs na wózki widłowe:

  • Ukończone 18 lat.
  • Zaświadczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu kierowcy
    wózków jezdniowych spalinowych i akumulatorowych.

ATEST: Al. Jana Pawła II 69 pok. 23, 01-038 Warszawa

E-mail: biuro@atest.edu.pl | Tel.: 22 225-00-31